Alkomat CA9000 - oferta, gdzie kupić, specyfikacja, cena, opinie

Nie ma nic złego w okazyjnym spożyciu ulubionego trunku podczas spotkania ze znajomymi czy uroczystości, której jesteśmy częścią. Złym pomysłem jest jednak wsiadanie za kierownicę po takiej imprezie bez uprzedniego upewnienia się, że kierując autem, nie jesteśmy pod wpływem. Każdy organizm ma inną tolerancję na alkohol, jak i w innym tempie pozbywa się go. Z tego względu porady z internetu czy wymyślne „kalkulatory”, które pozwalają na teoretyczne określenie zawartości alkoholu w organizmie, do niczego się nie nadają. Jeśli chcemy mieć pewność, że rano po imprezie możemy prowadzić, musimy nabyć odpowiedni sprzęt pomiarowy, a takim właśnie jest alkomat CA9000.
Alkomat CA9000

CA9000 - gdzie kupić?

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele sklepów i firm oferujących rozmaite urządzenia pomiarowe, w tym oczywiście alkomaty. Chcąc mieć jednak pewność, że zamówiony sprzęt będzie wysokiej jakości, oryginalny, od renomowanego producenta i posłuży przez długi czas, warto wybrać dostawcę, który działa na rynku już od wielu lat, a takim właśnie jest sklep Polskie Centrum Kalibracji. Firma ta specjalizuje się w sprzedaży alkomatów wysokiej klasy różnych producentów, w tym również CA9000, a także oferuje usługi z zakresu serwisu i kalibracji urządzeń. To doświadczeni specjaliści godni zaufania.

CA9000 - specyfikacja

Alkomat CA9000 posiada wbudowany sensor elektrochemiczny wysokiej klasy, który odpowiedzialny jest za badanie próbki wydychanego powietrza. Jest on bardzo precyzyjny, dzięki czemu zakres pomiarowy tego konkretnego urządzenia wynosi od 0,00 do 4,00 promila z dokładnością pomiaru 0,01 promila. Po uruchomieniu jest gotowy do pracy w mniej niż 20 sekund, a samo pobranie próbki trwa nie więcej niż 4 sekundy. Jest bardzo prosty w obsłudze - wszystkie funkcje dostępne są z poziomu jednego przycisku, a rezultat badania jest przedstawiany na dużym i czytelnym ekranie ciekłokrystalicznym.

Alkomat CA9000 - cena

Osoby chcące nabyć alkomat CA9000 zastanawiają się, ile takie urządzenie może kosztować. Biorąc pod uwagę to, jakiej klasy jest to sprzęt, jakie funkcje oferuje oraz konkurencyjne propozycje z podobnymi możliwościami, to cena wynosząca nieco ponad 300 złotych jest bardzo przystępna. Kupując taki alkomat, zyskujemy nie tylko precyzyjne urządzenie do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, ale także spokój. Szybkie badanie takim alkomatem przed wyruszeniem w drogę rozwieje wszelkie wątpliwości i da nam poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że nie narażamy siebie oraz innych uczestników ruchu.

Opinie o CA9000

Wielu dotychczasowych klientów sklepu Polskie Centrum Kalibracji bardzo chwali alkomaty CA9000 i z chęcią wystawia im pozytywne opinie. W swoich ocenach często wspominają o łatwości obsługi urządzenia, jego praktyczności oraz wytrzymałości, a także zaznaczają, że jest bardzo precyzyjne. Widać więc wyraźnie, że to wysokiej klasy sprzęt, który jest zdecydowanie wart zainteresowania. Jeśli Ty również pragniesz dołączyć do grona zadowolonych użytkowników CA9000, to odwiedź sklep Polskie Centrum Kalibracji, który posiada to urządzenie w swoim asortymencie.