Alcofind Polaris - oferta, gdzie kupić, cena, specyfikacja

Poruszanie się jakimkolwiek pojazdem po spożyciu alkoholu jest w Polsce bardzo surowo karane. Każdym taki występek, jeżeli zostaniemy zatrzymani przez policję, kończy się przynajmniej wysokim mandatem (jeżeli poziom alkoholu w wydychanym powietrzu nie przekracza ustawowego wskazania rozgraniczającego wykroczenie z przestępstwem). Pomijając jednak fakt możliwości otrzymania kary, jazda po alkoholu jest zachowaniem skrajnie nieodpowiedzialnym i niebezpiecznym, gdyż w ten sposób narażamy nie tylko siebie, ale wszystkich uczestników ruchu. Tego wszystkiego da się jednak bardzo łatwo uniknąć - badając się swoim prywatnym alkomatem, takim jak Alcofind Polaris.
Alcofind Polaris

Gdzie kupić Alcofind Polaris?

Skoro wiemy już, że alkomat na własny użytek jest bardzo przydatny i może nie tylko uchronić nas przed mandatem czy więzieniem ale nawet uratować nam życie, to warto zastanowić się, gdzie można go kupić. Na rynku funkcjonuje obecnie mnóstwo firm i sklepów zajmujących się sprzedażą i dystrybucją alkomatów różnego typu, jednak chcąc mieć pewność, że otrzymamy produkt wysokiej jakości, renomowanego producenta, warto postawić na sprawdzonego dostawcę, a takim jest wyjątkowy sklep Polskie Centrum Kalibracji, gdzie dostępny jest wspomniany alkomat Alcofind Polaris, jak i wiele innych tego typu urządzeń.

Alcofind Polaris - specyfikacja

Alkomat Alcofind Polaris to jedno z najlepszych urządzeń tej klasy dostępnych na rynku. Posiada wbudowany zaawansowany platynowy sensor elektrochemiczny, dzięki któremu wszystkie pomiary są bardzo dokładne. Urządzenie posiada szerszy niż w wielu alkomatach zakres pomiarowy wynoszący od 0,000 do 5.000 promili. Do tego jego dokładność wynosi 0,001 promila, co przy takich pomiarach może mieć ogromne znaczenie. Obsługa tego alkomatu odbywa się za pomocą jednego przycisku i jest niezwykle prosta, a rezultaty badań przedstawiane są na dużym i czytelnym wyświetlaczu.

Alcofind Polaris - cena

Jedną z kwestii, które najbardziej interesują osoby chcące nabyć alkomat Alcofind Polaris, jest oczywiście to, ile takie urządzenie kosztuje. Biorąc pod uwagę takie kwestie, jak m.in. konkurencyjne alkomaty, oferowane możliwości i funkcje, a także takie szczegóły jak trwałość sprzętu czy dołączane przez producenta akcesoria, proponowana w sklepie Polskie Centrum Kalibracji cena, która nie przekracza 700 złotych, jest w tym przypadku niezwykle atrakcyjna. W zamian otrzymujemy nie tylko wysokiej klasy sprzęt pomiarowy wraz z licznymi dodatkami, ale także poczucie bezpieczeństwa i pewność, że będzie on działał sprawnie przez długi czas, a jego wskazania będą precyzyjne i prawdziwe.

Opinie o Alcofind Polaris

Osoby, które nabyły już alkomat Alcofind Polaris, są bardzo zadowolone ze swojego zakupu. Często wystawiają temu urządzeniu bardzo pozytywne opinie, w których chwalą świetną jakość wykonania, doskonałą precyzję pomiaru, łatwość obsługi, trwałość oraz atrakcyjną cenę. Klasa tego sprzętu jest więc poparta pozytywnymi opiniami wielu użytkowników. Jeśli zainteresował Cię ten alkomat, to możesz stać się jego posiadaczem już dziś. Wystarczy że odwiedzisz sklep Polskie Centrum Kalibracji, który jest dystrybutorem urządzeń marki Alcofind i posiada model Polaris w swojej ofercie.